Spotkanie informacyjne we Włoszczowie

Data opublikowania: 20 marca 2017
„Nowoczesna Szkoła Zawodowa – Nowoczesny Region”
„Nowoczesna Szkoła Zawodowa – Nowoczesny Region”

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego - Departament Polityki Regionalnej zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym „Wykorzystanie środków finansowych UE na rozwój kompetencji kadr i promocję przedsiębiorstw”, które odbędzie się w Domu Kultury we Włoszczowie przy ul. Wiśniowej 19, w dniu 30 marca 2017 r. o godz. 9:30.

W trakcie spotkania obędzie się prezentacja założeń modelu współpracy szkół zawodowych z otoczeniem społeczno-gospodarczym, w tym z przedsiębiorcami. Zostaną też zaprezentowane możliwości wsparcia przedsiębiorców działających w branżach związanych z inteligentnymi specjalizacjami regionu w ramach projektu promocji gospodarczej. Uczestnicy zostaną również zapoznani z możliwościami finansowania działań oświatowo-edukacyjnych i rozwijających kompetencje kadry ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego WŚ 2014-2020.

Do udziału w konferencji zapraszamy przedsiębiorców, przedstawicieli szkół zawodowych i organów prowadzących z terenu powiatu włoszczowskiego, przedstawicieli instytucji rynku pracy i innych instytucji działających w otoczeniu szkolnictwa zawodowego.

Zapisy pod nr tel. (41) 306-70-20 lub drogą mailową po adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 27 marca br.

Galeria zdjęć

„Nowoczesna Szkoła Zawodowa – Nowoczesny Region”