Zapraszamy na webinarium „Platformy startowe dla nowych pomysłów”.

Data opublikowania: 14 lipca 2020
Zapraszamy na webinarium „Platformy startowe dla nowych pomysłów”.
Zapraszamy na webinarium „Platformy startowe dla nowych pomysłów”.

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kielcach serdecznie zaprasza osoby z ciekawym pomysłem na biznes na bezpłatne webinarium dotyczące „Platform startowych dla nowych pomysłów”, w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020. Celem webinarium jest przybliżenie zasad ubiegania o dofinansowanie w trwających konkursach w ramach tego poddziałania.

 

Dla kogo
Webinarium jest skierowane do osób z ciekawym pomysłem na innowacyjny biznes.

Kiedy
Webinarium odbędzie się 22 lipca 2020 r. od 11.00 do 11.40 i będzie udostępnione na profilu Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w świętokrzyskim na Facebooku pod następującym linkiem. Pracownicy Głównego Punktu Informacyjnego będą odpowiadać na pytania uczestników podczas trwania webinarium oraz przez godzinę po jego zakończeniu.

Dla sprawnej organizacji webinarium prosimy o zgłaszanie się na spotkanie za pośrednictwem adresu e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub telefonicznie pod jednym z numerów: 41 301-01-18 lub 41 340-30-25.

W przypadku zgłoszeń dokonanych przez osoby niepełnosprawne prosimy o podanie zakresu koniecznych udogodnień, które ewentualnie moglibyśmy zapewnić.

Godzina 11.00 – rozpoczęcie webinarium
Po zakończeniu do 12.40 będzie możliwość zadawania pytań konsultantom.