Zapraszamy na webinarium „Wsparcie na założenie działalności gospodarczej dla osób do 30 roku życia”

Data opublikowania: 30 listopada 2020
Zapraszamy na webinarium „Wsparcie na założenie działalności gospodarczej dla osób do 30 roku życia”
Zapraszamy na webinarium „Wsparcie na założenie działalności gospodarczej dla osób do 30 roku życia”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Skarżysku-Kamiennej serdecznie zaprasza na bezpłatne webinarium dotyczące „Wsparcia na założenie działalności gospodarczej dla osób do 30 roku życia”. Celem webinarium jest omówienie aktualnych możliwości skorzystania ze środków na założenie działalności gospodarczej dla osób do 30 roku życia.

 


Dla kogo

Osoby do 30 roku życia

Kiedy
Webinarium odbędzie się 08 grudnia 2020 r. w godz. 11.00-11.40 i będzie udostępnione na profilu Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w świętokrzyskim na Facebooku pod linkiem.
Pracownicy Lokalnego Punktu Informacyjnego w Skarżysku-Kamiennej będą odpowiadać na pytania uczestników podczas trwania webinarium oraz przez godzinę po jego zakończeniu.


Dla sprawnej organizacji webinarium prosimy o zgłaszanie się na spotkanie za pośrednictwem adresu e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., albo telefonicznie pod jednym z numerów: 41 370-97-17, 41 378-12-06.

W przypadku zgłoszeń dokonanych przez osoby niepełnosprawne prosimy o podanie zakresu koniecznych udogodnień, które ewentualnie moglibyśmy zapewnić.

Program webinarium:

Godzina 11.00 – rozpoczęcie webinarium

Omówienie zasad ubiegania się o dotację na założenie działalności gospodarczej z Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój

Omówienie zasad ubiegania się o dotację na założenie działalności gospodarczej z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich

Omówienie zasad ubiegania się o pożyczkę w ramach Programu Pierwszy Biznes -Wsparcie w Starcie


Po zakończeniu do 12.40 będzie możliwość zadawania pytań konsultantom.

Załączone pliki: