Konsultacje społeczne projektu Prognozy oddziaływania na środowisko dla projektu programu Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027

Konsultacje społeczne
Zarząd Województwa Świętokrzyskiego podaje do publicznej wiadomości informację o przystąpieniu do konsultacji społecznych przeprowadzanych w ramach strategicznej oceny oddziaływania na środowisko projektu programu operacyjnego „Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027”. Przedmiotem konsultacji jest prognoza oddziaływania na środowisko ww. dokumentu.
Data opublikowania:

Kontrakt Programowy podpisany! Unijne fundusze coraz bliżej

Kontrakt Programowy podpisany! Unijne fundusze coraz bliżej
Kolejny ważny krok w pracach nad nową perspektywą unijną za nami. We wtorek, 1 lutego w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej w Warszawie podpisano Kontrakt Programowy dla Województwa Świętokrzyskiego.
Data opublikowania:

Szybciej do Warszawy dzięki łącznicy kolejowej

Przedstawiciele Zarządu Województwa Świętokrzyskiego i PKP podczas podpisanai aneksu
O 767 tys. zł wzrośnie unijne dofinansowanie projektu „Budowa linii kolejowej nr 582 Czarnca – Włoszczowa Północna”, którego realizacja stworzy nowe możliwości dla kolei w województwie świętokrzyskim, skracając czas podróży do Warszawy i ułatwiając pasażerom dotarcie na północ Polski.
Data opublikowania:

REACT – UE dla czystego środowiska

REACT – UE dla czystego środowiska
Znakomita wiadomość na początek nowego roku - uruchamiamy fundusze unijne w ramach instrumentu REACT-UE! Pierwsza transza, która zostanie rozdysponowana w regionie świętokrzyskim na przedsięwzięcia związane z efektywnością energetyczną, wynosi prawie 16 mln euro!
Data opublikowania:

Zapraszamy na kolejne webinarium, dotyczące konkursu na projekty „żłobkowe” RPO!

Kolejne webinarium dotyczace konkursu na projekty "żłobkowe" RPO
Departament Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego UMWŚ zaprasza na kolejne, bezpłatne webinarium, dotyczące tworzenia projektów z zakresu opieki nad dziećmi w wieku do 3 lat, które odbędzie się 5 stycznia 2022 r. W trakcie szkolenia omówiony zostanie aktualny konkurs RPOWŚ 2014 – 2020, pozwalający na tworzenie nowych miejsc opieki w istniejących oraz w nowo uruchamianych żłobkach i klubach dziecięcych, a także w ramach instytucji dziennego opiekuna.
Data opublikowania:

Zapraszamy na webinarium dotyczące konkursu na projekty „żłobkowe” RPO!

Zapraszamy na webinarium dotyczące konkursu na projekty „żłobkowe” RPO!
Departament Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego UMWŚ zaprasza na bezpłatne webinarium, dotyczące tworzenia projektów z zakresu opieki nad dziećmi w wieku do 3 lat. W trakcie szkolenia omówiony zostanie aktualny konkurs RPOWŚ 2014 – 2020, pozwalający na tworzenie nowych miejsc opieki w istniejących oraz w nowo uruchamianych żłobkach i klubach dziecięcych, a także w ramach instytucji dziennego opiekuna.
Data opublikowania:

Szkolne inspiracje w nowych projektach RPO

Marszałek Andrzej Bętkowski i Wicemarszałek Renata Janik podpisali umowy na dofinansowanie projektów RPOWŚ 2014 – 2020 dotyczących zajęć w szkołach podstawowych
Zarząd Województwa zawarł umowy na dofinansowanie czterech projektów Regionalnego Programu Operacyjnego. Łączna wartość wsparcia z Unii Europejskiej to ponad 1,5 mln zł. Projekty będą realizowane w szkołach podstawowych działających w Kielcach oraz trzech gminach ościennych. Skorzysta z nich ponad 800 osób.
Data opublikowania:

Strona 1 z 99

Przejdź do strony