Jak skorzystać z Funduszy Europejskich?

Najważniejsze informacje

Wiadomości

Konkurs dla studentów

Jesteś studentem i interesujesz się tematyka europejską? Weź udział w konkursie, który jest przepustką na jedno z najważniejszych wydarzeń roku – Europejski Tydzień Miast i Regionów. Możesz tam pojechać jako członek zespołu dziennikarzy relacjonujących to, co będzie się działo w Brukseli.

#EU in my Region - konkurs

Co Unia Europejska zrobiła dla Ciebie? Sprawdź, zrób zdjęcia i wygraj! Komisja Europejska zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym. Wystarczy odwiedzić projekty i inwestycje, które powstały bądź rozwinęły się dzięki unijnemu wsparciu i uwiecznić na zdjęciach te zmiany.

Informacja kierowana do Wnioskodawców/Beneficjentów RPOWŚ na lata 2014-2020 związana ze zmianą przepisów dotyczących ochrony danych osobowych, tj. wejściem w życie RODO

W związku ze zmianą przepisów dotyczących ochrony danych osobowych, tj. wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że aktualizacji uległy zasady przetwarzania przez nas danych osobowych, które zostały przekazane w celach związanych z aplikowaniem o środki w ramach RPOWŚ na lata 2014-2020 (danych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej wniosków o dofinansowanie perspektywy 2014-2020), m.in. w zakresie podstawy podania i przetwarzania danych osobowych.