Archiwum slajdów

Wizyta studyjna partnerów zagranicznych projektu ATM for SMEs w Polsce

Przemówienie Grzegorza Orawca - dyrektora Departamentu Polityki Regionalnej UMWŚ
W dniach 4-5 października br. w Sandomierzu oraz Starachowicach odbyła się wizyta studyjna partnerów projektu ATM for SMEs, której organizatorem był Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach. Tematem przewodnim wizyty był wpływ mikrofinansowania na lokalny poziom zatrudnienia.
Data opublikowania:

Stypendia dla 580 uzdolnionych uczniów

Konferencja prasowa dot. programu stypendialnego
Kolejni uczniowie z gimnazjów, liceów ogólnokształcących i szkół zawodowych otrzymają stypendia dzięki drugiej edycji programu stypendialnego dla uzdolnionej młodzieży z województwa świętokrzyskiego. W Zespole Państwowych Szkół Plastycznych im. Józefa Szermentowskiego w Kielcach przedstawione zostały szczegóły programów, ruszyły również konferencje informacyjne.
Data opublikowania:

Spotkania informacyjne w Jędrzejowie i Busku-Zdroju

Szkolenie dot. Prawa Zamówień Publicznych
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kielcach zaprasza na spotkania informacyjne „Wsparcie z Funduszy Europejskich dla przedsiębiorstw” (Oś Priorytetowa 2. Konkurencyjna gospodarka, Działanie 2.5 „Wsparcie inwestycyjne sektora MŚP Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020)
Data opublikowania:

Świętokrzyski program stypendialny - ruszają konferencje informacyjne

Świętokrzyski program stypendialny
Uzdolnieni uczniowie gimnazjów, liceów ogólnokształcących oraz szkół zawodowych będą mogli otrzymać stypendia w ramach drugiej edycji programu stypendialnego dla uzdolnionej młodzieży z województwa świętokrzyskiego. Ruszają właśnie konferencje informacyjne, na których będą przedstawiane szczegóły projektu.
Data opublikowania:

Zapraszamy na warsztaty tworzenia projektów z Poddziałania 9.2.3 „Rozwój wysokiej jakości usług zdrowotnych” Regionalnego Programu Operacyjnego WŚ 2014-2020

Warsztaty tworzenia projektów z Poddziałania 9.2.3 „Rozwój wysokiej jakości usług zdrowotnych” Regionalnego Programu Operacyjnego WŚ 2014-2020
Konkurs daje szansę na realizację przedsięwzięć dotyczących usług zdrowotnych świadczonych w społeczności lokalnej dla osób niesamodzielnych. Wszystkich zainteresowanych tworzeniem projektów, zapraszamy do udziału w warsztatach, przygotowujących do prawidłowego napisania wniosku aplikacyjnego.
Data opublikowania:

VII posiedzenie Rady ds. szkolnictwa zawodowego

VII posiedzenie Rady ds. szkolnictwa zawodowego
W czwartek 28 września w Kielcach odbyło się kolejne posiedzenie Regionalnej Rady Programowej ds. szkolnictwa zawodowego, funkcjonującej w ramach projektu „Nowoczesna Szkoła Zawodowa – Nowoczesny Region”.
Data opublikowania:

Raj dla przyrodników, biznes dla mieszkańców

Ośrodek Edukacji Przyrodniczej - wizualizacja
Czterdzieści lat temu w Umianowicach było tysiąc krów mlecznych i drugie tyle byczków, jałówek i koni. Te dwa tysiące zwierząt pasło się na nadnidziańskich łąkach. Dzisiaj we wsi są dwie krowy, a mieszkańcy po mleko chodzą do sklepu. Nie ma więc co się dziwić, że jedyna w kraju, śródlądowa delta rzeki zatraca swój pierwotny charakter. Aby ją ratować, przyrodnicy chcą, by krowy w Umianowicach znów liczone były w tysiącach…
Data opublikowania:

Strona 1 z 36

Przejdź do strony