Archiwum slajdów

Więcej funduszy UE na wykrywanie koronawirusa w regionie

Posiedzenie Zarządu Województwa Świętokrzyskiego
Zarząd Województwa przyznał blisko 337 tys. zł dodatkowego, unijnego dofinansowania dla Regionalnego Centrum Naukowo – Technologicznego w Podzamczu. Placówka ta od ponad półtora roku przeprowadza darmowe i łatwo dostępne dla mieszkańców regionu testy na obecność koronowirusa.
Data opublikowania:

Konsultujemy nowy unijny program regionalny

Konsultujemy nowy program unijny
- Środki unijne są szansą dla całego regionu i każdego z jego mieszkańców – mówił marszałek Andrzej Bętkowski podczas inauguracyjnych konsultacji społecznych projektu programu regionalnego na lata 2021-2027 Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego, które odbyły się w czwartek, 30 września w auli Politechniki Świętokrzyskiej.
Data opublikowania:

Przyjechali po jabłka i śliwki

VIII Konferencja „Potencjał eksportowy i handlowy świętokrzyskich producentów sektora spożywczo-przetwórczego” w Sandomierzu
Co mamy dobrego i pysznego, czym możemy się pochwalić i czym zawojować zagraniczne rynki – na te pytania szukano odpowiedzi podczas VIII Konferencji „Potencjał eksportowy i handlowy świętokrzyskich producentów sektora spożywczo-przetwórczego”, która odbyła się w piątek, 24 września na Zamku Rycerskim w Sandomierzu.
Data opublikowania:

Finał DOFE już w weekend!

DOFE - zdjęcie
Zapraszamy na finał Dni Otwartych Funduszy Europejskich. W tym roku wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej. Spędź z nami fantastyczny weekend 17-19 września! DOFE to największa impreza związana z Funduszami Europejskimi w Polsce, dlatego nie może Cię na niej zabraknąć! Przygotowaliśmy wiele różnych atrakcji. Będą konkursy, zniżki na bilety wstępu, wirtualne spacery, warsztaty, bezpłatne badania, spektakle i lekcje europejskie. Od piątku do niedzieli zwiedzimy wirtualnie wszystkie zakątki Polski. Przekonacie się, jak wiele dzieje się za sprawą Funduszy Europejskich.
Data opublikowania:

Zmiany w dokumentach konkursowych dotyczących naboru na vouchery dla Instytucji Otoczenia Biznesu na realizację działań mających na celu wzmocnienie potencjału i profesjonalizację świadczonych usług

Logo Pionowe kolor
Operator Systemu Popytowego informuje, że Zarząd Województwa Świętokrzyskiego Uchwałą nr 4186/2021 z dnia 25 sierpnia 2021 r. wprowadził zmiany w dokumentach konkursowych polegające m.in. na przesunięciu terminu składania formularzy zgłoszeniowych do 30 września br. Dodatkowo uległy zmianie zapisy dotyczące wydłużenia terminu realizacji przedsięwzięcia z 15 do 24 miesięcy (z zastrzeżeniem, że ostatni wniosek o refundację musi zostać złożony najpóźniej 30 września 2023 r.) a także doprecyzowaniu uległ zapis dotyczący terminu składania Wniosku o refundację.
Data opublikowania:

Program przyjazny dla środowiska i przedsiębiorczości

Program przyjazny dla środowiska i przedsiębiorczości
Najważniejszym założeniom programu regionalnego na lata 2021-2027 Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego poświęcono spotkanie, które odbyło się we wtorek, 17 sierpnia. We wrześniu mają ruszyć konsultacje społeczne projektu dokumentu, zaś pod koniec roku trafi on do Komisji Europejskiej.
Data opublikowania:

Nagraj film i wygraj nawet 5 tys. zł!

Konkurs Nagraj Film
Fundusze Europejskie są bliżej niż myślisz! Rozejrzyj się, nagraj krótki amatorski filmik i pokaż nam, co zmieniło się w Świętokrzyskiem dzięki wsparciu ze środków unijnych. Możesz nam też opowiedzieć swoją historię o tym, co środki unijne zmieniły w Twoim życiu, pracy, nauce lub czasie wolnym. Czekamy na Twój film!
Data opublikowania:

Weź udział w konkursie i pokaż nam swój projekt!

Konkurs Pokaż Swój Projekt
Jesteś beneficjentem Funduszy Europejskich? Zrealizowałeś przedsięwzięcie dzięki unijnemu wsparciu? Instytucja, w której pracujesz rozwinęła się i zyskała nową infrastrukturę? A może sam założyłeś firmę? Podbijasz rynki własnym produktem? Opowiedz nam o tym! Czekamy na Twój film.
Data opublikowania:

Ponad 56 mln dla beneficjentów

Podpisanie umów w ramach RPOWŚ 2014-2020
21 umów o ogólnej wartości 80 mln zł i ponad 56 mln zł unijnego dofinansowania – te liczby robią wrażenie! W czwartek, 29 lipca kolejne fundusze europejskie trafiły do beneficjentów z regionu świętokrzyskiego.
Data opublikowania:

Strona 1 z 97

Przejdź do strony