Archiwum slajdów

Pieniądze z RPOWŚ na podniesienie jakości kształcenia zawodowego

Spotkanie dotyczące podpisania umów na podniesienie jakości kształcenia zawodowego
Umowy na dofinansowanie projektów w ramach Poddziałania 8.5.1 „Podniesienie jakości kształcenia zawodowego oraz wsparcie na rzecz tworzenia i rozwoju CKZiU” RPOWŚ 2014 – 2020 podpisali z beneficjentami marszałek Województwa Świętokrzyskiego Adam Jarubas oraz członek Zarządu Województwa Piotr Żołądek podczas spotkania w Zespole Szkół Ekonomicznych w Kielcach. Łączna kwota unijnego wsparcia to 10 124 275, 65 zł.
Data opublikowania:

Słupia Jędrzejowska, szkolenie poświęcone możliwościom uzyskania wsparcia na projekty związane z walką z ubóstwem i wykluczeniem społecznym

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Busku - Zdroju
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Busku - Zdroju zaprasza na szkolenie poświęcone możliwościom uzyskania wsparcia ze środków Funduszy Europejskich na projekty związane z walką z ubóstwem i wykluczeniem społecznym dla JST, przedsiębiorstw społecznych, instytucji pomocy i integracji społecznej oraz organizacji pozarządowych (NGO) z Osi Priorytetowej 9 Włączenie społeczne i walka z ubóstwem w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020.
Data opublikowania:

Dni Otwarte Funduszy Europejskich – weekend pełen atrakcji

Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Miedzianej Górze
Zasiąść za sterami helikoptera, zajrzeć w zakamarki bibliotecznych magazynów, poznać tajniki chemicznych eksperymentów, pościągać się na gokartach – to wszystko można było zrobić podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich, które w miniony weekend odbywały się w naszym województwie. Beneficjenci Funduszy Europejskich na cztery dni otworzyli swoje projekty dla zwiedzających i przygotowali mnóstwo atrakcji, z których można było skorzystać bezpłatnie lub ze zniżką.
Data opublikowania:

Dzień Otwarty w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy

Dzień Otwarty w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy
Zabiegi masażu i kosmetyczne, poradnictwo zawodowe, relacja uczestników z wyjazdu do Portugalii w ramach projektu zagranicznych praktyk zawodowych PO WER, zabiegi masażu i kosmetyczne, warsztaty plastyczne w pracowni terapii zajęciowej, to nie wszystko co zaplanowano w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Morawicy w ramach Dni Funduszy Europejskich.
Data opublikowania:

TRWA CYKL SPOTKAŃ BIZNESOWYCH ŚWIĘTOKRZYSKICH FIRM Z CHIŃSKIMI HANDLOWCAMI BRANŻY SPOŻYWCZEJ

Targi spożywcze SIAL w Szanghaju
W dniu 17 maja br. odbyły się warsztaty B2B, podczas których regionalni przedsiębiorcy zaprezentowali swoją ofertę oraz nawiązali kontakty handlowe z dystrybutorami żywności na rynek chiński. Spotkanie prowadził Grzegorz Orawiec, Dyrektor Departamentu Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego, który przedstawił potencjał gospodarczy regionu świętokrzyskiego, a także możliwości dalszej współpracy handlowej w sektorze przetwórstwa żywności oraz świeżych warzyw i owoców.
Data opublikowania:

Pieniądze na budowę nowej szkoły w Piotrkowicach

Podpisanie preumowy na realizację projektu pn. „Budowa i wyposażenie Zespołu Placówek Oświatowych w Piotrkowicach”
– To historyczna chwila dla lokalnej społeczności – podkreślali uczestnicy uroczystości podpisania preumowy na realizację projektu pn. „Budowa i wyposażenie Zespołu Placówek Oświatowych w Piotrkowicach”. Odbyło się ono podczas XXXIII sesji Rady Miejskiej w Chmielniku. Projekt o wartości 12 mln 600 tys. zł zostanie dofinansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego. Samorząd województwa reprezentowali członkowie Zarządu województwa Marek Szczepanik i Piotr Żołądek.
Data opublikowania:

Szkolenie poświęcone możliwościom uzyskania wsparcia na projekty związane z walką z ubóstwem i wykluczeniem społecznym.

Spotkanie informacyjne zorganizowane przez Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Busku-Zdroju
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Busku-Zdroju zaprasza na szkolenie poświęcone możliwościom uzyskania wsparcia ze środków Funduszy Europejskich na projekty związane z walką z ubóstwem i wykluczeniem społecznym dla JST, przedsiębiorstw społecznych, instytucji pomocy i integracji społecznej oraz organizacji pozarządowych (NGO) z Osi Priorytetowej 9 Włączenie społeczne i walka z ubóstwem w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020.
Data opublikowania:

MISJA GOSPODARCZA DO CHIN ROZPOCZĘTA

Misja gospodarcza podczas targów SIAL Szanghaj
Przedstawiciele świętokrzyskich firm sektora spożywczego uczestniczą w spotkaniach biznesowych z chińskimi partnerami w Pekinie, podczas których prezentują wysoką jakość swoich produktów oferowanych na rynek chiński.
Data opublikowania:

Strona 1 z 24

Przejdź do strony