Archiwum slajdów

Nowe kluby dla seniorów w gminie Chmielnik

Wicemarszałek Renata Janik na otwarciu Klubu Seniora w Chmielniku
Dzięki dofinansowaniu z Regionalnego Programu Operacyjnego Woj. Świętokrzyskiego seniorzy w Chmielniku zyskali miejsce, w którym będą mogli ciekawie spędzać czas, nawiązywać znajomości, rozwijać pasje i zdobywać nowe umiejętności, np. obsługi komputera. Filie placówki ruszają także w miejscowościach Celiny, Śladków i Zrecze Chałupczańskie.
Data opublikowania:

Dla dzieci, młodzieży i rodzin: 15 nowych projektów RPO

Wicemarszałek Renata Janik podpisała dziś umowy na dofinansowanie 15 projektów społecznych RPOWŚ 2014-2020.
Wicemarszałek Renata Janik podpisała dziś uroczyście umowy na dofinansowanie 15 projektów Regionalnego Programu Operacyjnego, na łączną kwotę ponad 11,5 mln zł. Z szerokiego wachlarza działań edukacyjnych i społecznych, realizowanych w oparciu o fundusze unijne, skorzysta blisko 1400 osób.
Data opublikowania:

Finał DOFE on-line już w weekend!

Plakat Dni Owartych Funduszy Europejskich
Choć za oknem piękna jesień, ten jeden weekend – ostatni weekend września – naprawdę warto spędzić on-line. Zapraszamy na finał Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Przygotowaliśmy dziesiątki różnych atrakcji: koncertów, wejść na żywo, wirtualnych spacerów, warsztatów i spektakli. Od piątku do niedzieli zwiedzimy wirtualnie wszystkie zakątki Polski. Przekonacie się, jak wiele dzieje się za sprawą Funduszy Europejskich.
Data opublikowania:

Dotacje obrotowe – kolejny nabór wniosków

Będzie-dodatkowe-unijne-wsparcie-dla-przedsiębiorców
Na 30 września 2020 roku Zarząd Województwa Świętokrzyskiego planuje ogłoszenie kolejnego naboru na dotacje na kapitał obrotowy. Kryteria wyboru projektów w ramach Działania 2.5 Wsparcie inwestycyjne sektora MŚP zostały zmienione tak, by pomoc mogli otrzymać najbardziej poszkodowani przez pandemię.
Data opublikowania:

Nowe projekty RPO: profilaktyka chorób zawodowych, przedszkola, edukacja zawodowa

Uroczyste zawarcie umów na dofinansowanie siedmiu projektów RPO - na łączną kwotę 2,6 mln zł, pochodzącą z funduszy UE.
Zarząd Województwa, reprezentowany przez Marszałka Andrzeja Bętkowskiego i Wicemarszałek Renatę Janik, zawarł dziś umowy na dofinansowanie siedmiu nowych projektów Regionalnego Programu Operacyjnego. Do autorów projektów, w których weźmie udział 330 osób, trafi ponad 2,6 mln zł. Projekty, finansowane ze środków Unii Europejskiej, mają poprawić stanu zdrowia pracowników świętokrzyskich firm i instytucji, rozwijać edukację przedszkolną oraz wspierać szkolnictwo zawodowe.
Data opublikowania:

Kolejne projekty, które sfinansujemy z Regionalnego Programu Operacyjnego: rozwój żłobków i wsparcie szkolnictwa zawodowego

Kolejne projekty, które sfinansujemy z Regionalnego Programu Operacyjnego: rozwój żłobków i wsparcie szkolnictwa zawodowego
Zarząd Województwa Świętokrzyskiego przeznaczył dziś 4,5 mln złotych na dofinansowanie z funduszy Unii Europejskiej kolejnych ośmiu projektów. Dzięki temu 152 uczniów kieleckiego technikum i szkoły policealnej podniesie swoje umiejętności, a 130 rodziców będzie mogło wrócić do pracy, oddając dziecko do żłobka lub pod opiekę profesjonalnej niani.
Data opublikowania:

Nowe projekty RPO: cyfrowe lekcje w 14 świętokrzyskich szkołach

Uroczyste zawarcie umów na dofinansowanie projektów, dotyczących "cyfrowych" lekcji w świętokrzyskich szkołach.
Zarząd Województwa zawarł umowy na dofinansowanie 14 projektów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego, na łączną kwotę ponad 4,3 mln zł, pochodzącą z funduszy Unii Europejskiej. Projekty pozwolą na prowadzenie na szeroką skalę zajęć z wykorzystaniem komputerów i internetu w 14 świętokrzyskich szkołach.
Data opublikowania:

Strona 1 z 92

Przejdź do strony