Archiwum slajdów

Wyjazdowa misja gospodarcza do Zagrzebia, Belgradu i Budapesztu, 20-24 listopada 2017 r.

Wyjazdowa misja gospodarcza do Zagrzebia, Belgradu i Budapesztu
Województwo Świętokrzyskie ogłasza nabór wniosków dla przedsiębiorców z województwa świętokrzyskiego (15 miejsc), z sektora MŚP, działających w branżach spożywczo-przetwórczej oraz turystyki uzdrowiskowej na uczestnictwo w wyjazdowej misji gospodarczej do Zagrzebia, Belgradu i Budapesztu w terminie 20-24 listopada 2017 r. Koszty misji pokrywa Organizator.
Data opublikowania:

Międzynarodowe kontrakty na wyciągnięcie ręki

IV edycja międzynarodowych spotkań sieciujących B2B pn.: „Potencjał eksportowy i handlowy świętokrzyskich producentów sektora spożywczo-przetwórczego”
Podczas corocznego wydarzenia sieciującego dla branży spożywczej w Sandomierzu będzie możliwość nawiązania cennych kontaktów handlowych. Tegoroczni goście przyjazdowej misji gospodarczej to reprezentanci dużych firm zainteresowanych nawiązaniem kontaktów biznesowych z 12 krajów świata.
Data opublikowania:

V edycja międzynarodowych spotkań sieciujących B2B pn.: „Potencjał eksportowy i handlowy świętokrzyskich producentów sektora spożywczo-przetwórczego”

IV edycja międzynarodowych spotkań sieciujących B2B pn.: „Potencjał eksportowy i handlowy świętokrzyskich producentów sektora spożywczo-przetwórczego”
Świętokrzyskie Centrum Obsługi Inwestora i Przedsiębiorczości działające w strukturach Departamentu Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego organizuje przy wsparciu Starostwa Powiatu Sandomierskiego V edycję międzynarodowych spotkań sieciujących B2B pn.: „Potencjał eksportowy i handlowy świętokrzyskich producentów sektora spożywczo-przetwórczego”, które odbędą się w dniu 25 sierpnia 2017 r. o godz. 10.00 na Zamku Królewskim w Sandomierzu.
Data opublikowania:

W gminie Pawłów inwestują ze środków unijnych

Inwestycje w gminie Pawłów dofinansowane ze środków unijnych
Marszałek Adam Jarubas przebywał z wizytą w gminie Pawłów. Zapoznał się m. in. ze stanem prac przy inwestycjach prowadzonych przez samorząd oraz spotkał się z sołtysami z terenu gminy.
Data opublikowania:

Trzy miliony unijnego dofinansowania dla opatowskich szkół

Wizyta Marka Szczepanika - członka Zarządu Województwa Świętokrzyskiego w Opatowie
Przebudowa i modernizacja dwóch budynków Zespołów Szkół nr 1 i 2w Opatowie, budowa sali gimnastycznej i doposażenie warsztatów szkolnych i istniejącego segmentu sportowego – to wszystko będzie możliwe dzięki 3 milionom złotych dofinansowania z Regionalnego Programu Operacyjnego 2014-2020, w ramach działania 7.4 „Rozwój infrastruktury edukacyjnej i szkoleniowej".
Data opublikowania:

Zapraszamy na spotkanie informacyjno-warsztatowe dla osób zainteresowanych udziałem w konkursie na dofinansowanie usług społecznych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego

Spotkanie informacyjne dotyczace konkursów w ramach RPOWŚ 2014-2020
Departament Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjno-warsztatowym nt. możliwości tworzenia projektów ze sfery włączenia społecznego w konkursie z Poddziałania 9.2.1 „Rozwój wysokiej jakości usług społecznych” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego 2014-2020.
Data opublikowania:

Strona 1 z 31

Przejdź do strony