Przykłady projektów

Cyfrowa szkoła w Morawicy

Cyfrowa szkoła w Morawicy
Cyfrowa szkoła w Morawicy

Projekt pod nazwą "Cyfrowa szkoła w Morawicy" był finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020. Nauka matematyki, przyrody i j. angielskiego z wykorzystaniem komputerów i technologii informacyjnych były prowadzone w atrakcyjnej formie dodatkowe zajęcia pozalekcyjne, z których korzysta 120 uczniów Szkoły Podstawowej w Morawicy.

Klucz do lepszej edukacji – wsparcie szkół podstawowych w gminie Bodzentyn

Niemal dwustu uczniów szkół z gminy Bodzentyn uzyskało wsparcie edukacyjne, które pozwoliło  im rozwinąć skrzydła i bez kompleksów stawać w szranki o naukowe laury z kolegami ze szkół miejskich. Umożliwiło to unijne dofinansowaniu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020.

Odkrywaj jak Kolumb

Zakupione pomoce dydaktyczne
Zakupione pomoce dydaktyczne

Ponad 300 uczniów z kieleckiej Szkoły Podstawowej nr 33 im. I. J. Paderewskiego wzięło udział w projekcie „Odkrywaj jak Kolumb”.

Mam szansę

Podopieczni projektu
Podopieczni projektu

Niepubliczne Przedszkole Specjalne „Promyk” wypełniło lukę w ostrowieckim krajobrazie edukacyjnym. Finansowanie unijne, przyznane w ramach projektu „Mam szansę”, zakończyło się w czerwcu 2017, a od tego momentu przedszkole funkcjonuje w oparciu o dotacje z ostrowieckiego samorządu.

30 plus

Baner projektu 30 plus
Baner projektu 30 plus

Cel projektu było zwiększenie szans na zatrudnienie osób bezrobotnych powyżej 29 roku z powiatu ostrowieckiego i opatowskiego  poprzez ich wzrost aktywności zawodowej.

Strona 1 z 4

Przejdź do strony