Dni Otwarte Funduszy Europejskich – rozpoczynamy rejestrację uczestników!

Data opublikowania: 28 marca 2017
Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2017
Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2017

Skorzystałeś z Funduszy Europejskich? Chcesz pokazać innym efekty swojej pracy? Zaproponuj atrakcję i weź udział w akcji, która przyciąga tysiące odwiedzających. Na stronie www.dniotwarte.eu dostępny jest już formularz rejestracyjny. Masz szansę na ogólnopolską promocję swojego projektu.

Aby dołączyć do akcji, nie trzeba organizować wielkiego, spektakularnego wydarzenia. Wystarczy udostępnić swoją ofertę za darmo lub ze zniżką. Najciekawsze w Dniach Otwartych mogą być wydarzenia w miejscach niekoniecznie związanych z rozrywką i relaksem. Możliwość zobaczenia zaplecza teatrów, zakładów produkcyjnych czy oczyszczalni ścieków wyróżnia DOFE spośród innych, podobnych akcji i najbardziej przyciąga uczestników.

Wspieramy promocję wszystkich wydarzeń uczestniczących w Dniach Otwartych. Najciekawsze projekty mogą liczyć na dedykowane audycje w mediach. Uczestnikom zapewniamy także darmowe pakiety materiałów promocyjnych dla odwiedzających.

Nabór zgłoszeń do IV edycji DOFE właśnie się rozpoczął. Na stronie www.dniotwarte.eu dostępny jest formularz rejestracyjny, regulamin, materiały graficzne i logotypy akcji oraz wszelkie niezbędne informacje.

Akcję koordynuje Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego.

 

Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń:

Anna Rdzanek-Kapsa, tel. 41 365 81 80, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Departament Polityki Regionalnej

Oddział Informacji, Promocji i Pomocy Technicznej