Konkurs dla dziennikarzy "Prosto do Funduszy Europejskich"

Data opublikowania: 30 marca 2017
Konkurs dla dziennikarzy
Konkurs dla dziennikarzy

Jesteś dziennikarzem? Informujesz o ważnych lokalnych sprawach? Ten konkurs jest dla Ciebie! Opowiedz historię ciekawego projektu i wygraj atrakcyjne nagrody. Tematyka materiałów ma promować ogólnopolską akcję „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”, które odbędą się od 18 do 21 maja 2017 roku.

Dla kogo konkurs?

Konkurs adresowany jest do dziennikarzy wszystkich lokalnych mediów: prasy, radia, telewizji i portali internetowych.  Zasięg medium to minimum jedna gmina, ale nie większy niż jedno województwo.

Co musisz zrobić?

Przygotuj cykl minimum trzech artykułów prasowych, audycji radiowych lub telewizyjnych lub trzech materiałów zamieszczonych na stronie internetowej. Powinny one pokazywać historie osób zaangażowanych w konkretne przedsięwzięcia lub przedstawiać projekty, które biorą udział w akcji Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Mogą to być też relacje z majowych wydarzeń. Opublikuj lub wyemituj cykl minimum trzech materiałów w terminie od 24 kwietnia do 31 maja 2017 r. Wypełnij zgłoszenie i prześlij je do nas z załącznikami. Spośród nadesłanych prac wyłonimy laureatów regionalnych.

Atrakcyjne nagrody czekają!

Nagrody będą  przyznane na poziomie regionalnym i krajowym. W  każdym regionie można wygrać nagrodę pieniężną dla dziennikarza w wysokości  6 tys. złotych i dodatkowo dla redakcji 2 tys. złotych. Najlepsi z najlepszych wezmą udział w konkursie ogólnopolskim. Jest o co powalczyć. Trzy pierwsze miejsca wyróżnimy nagrodami rzeczowymi o wartości 15 tys. złotych, 10 tys. złotych i 5 tys. złotych. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 15 czerwca 2017 roku.

Masz wątpliwości? Coś jest dla Ciebie niejasne? Napisz na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem „Konkurs Prosto do Funduszy Europejskich”.

Partnerem konkursu jest Stowarzyszenie Gazet Lokalnych i Stowarzyszenie „Polskie Telewizje Lokalne i Regionalne”.

Załączone pliki: