„Świętokrzyskie-góry możliwości”

Data opublikowania: 1 grudnia 2017
Logo kampanii Świętokrzyskie-góry możliwości
Logo kampanii Świętokrzyskie-góry możliwości

Od października trwa kampania medialna promująca działania realizowane w ramach Projektu Promocji Gospodarczej „Świętokrzyskie hard to pronounce - easy to do business in”.

Kampania medialna odbywa się pod hasłem „Świętokrzyskie - góry możliwości”. Polega na przeprowadzeniu i emisji serii wywiadów radiowych i telewizyjnych z przedsiębiorcami z regionu świętokrzyskiego, którzy wzięli udział w działaniach realizowanych w ramach projektu promocji gospodarczej. Dodatkowym elementem są billboardy, zachęcające kolejnych przedsiębiorców do wzięcia udziału w projekcie i skorzystania z możliwości promocji swoich firm, nawiązania nowych kontaktów biznesowych, a także poszukiwania nowych możliwości rozwoju swoich przedsiębiorstw, w szczególności nastawionych na zwiększenie sprzedaży na rynki zagraniczne. 

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia spotu TV z udziałem Adama Jarubasa, Marszałka Województwa Świętokrzyskiego.

https://youtu.be/YQ_ekVsTZyI

https://youtu.be/0nn25bXBU9Y

Lokalna kampania medialna ma na celu zachęcenie firm z regionu świętokrzyskiego do wzięcia udziału w działaniach organizowanych przez Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego tj.:

- wyjazdowe i przyjazdowe misje gospodarcze

- udział w Targach Branżowych

- udział w spotkaniach B2B

- udział w spotkaniach sieciujących.

Projekt Promocji Gospodarczej ma na celu wsparcie działań proeksportowych świętokrzyskich przedsiębiorców, pozyskanie nowych kontraktów zagranicznych, a także promocję oferty lokalnych firm na rynkach zagranicznych.

 

Kontakt:

 Departament Polityki Regionalnej

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

Ul. Sienkiewicza 63

Tel. 41 365 81 90

www.coi.sejmik.kielce.pl