Dni Otwarte Funduszy Europejskich – weź udział w piątej edycji!

Data opublikowania: 5 marca 2018
Dni Otwarte Funduszy Europejskich - grafika
Dni Otwarte Funduszy Europejskich - grafika

Po raz kolejny zapraszamy do udziału w ogólnopolskiej akcji promocyjnej prezentującej projekty unijne i zmiany, jakie zachodzą w naszym województwie dzięki Funduszom Europejskim. Skorzystałeś ze środków UE? Chcesz pokazać efekty swoich działań? Udostępnij swój projekt dla mieszkańców regionu i turystów przynajmniej na jeden dzień w okresie od 11 do 13 maja 2018 r.

 

Jak się przyłączyć?

Nie musi to być duży, spektakularny event. Można „otworzyć” swój obiekt dla zwiedzających za darmo, pokazać miejsca niedostępne na co dzień, zaproponować zniżki lub dodatkowe atrakcje. Ciekawe dla uczestników są nie tylko miejsca związane z zabawą i rozrywką. Niezapomnianych wrażeń może dostarczyć wizyta na zapleczu teatru, filharmonii, biblioteki, czy możliwość zobaczenia zakładów produkcyjnych.

Co oferujemy

W marcu ruszy strona internetowa: www.dniotwarte.eu, za pośrednictwem której beneficjenci będą mogli zgłaszać swoje projekty do udziału w akcji. Pokażemy je w mediach ogólnopolskich, regionalnych i na kanałach społecznościowych. W ramach współpracy dostarczymy też uczestnikom Dni Otwartych materiały promocyjne i dodatkowe atrakcje dla najmłodszych.

Akcję koordynuje Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego.

Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń:

Departament Polityki Regionalnej

Oddział Informacji, Promocji i Pomocy Technicznej

tel. 41 365 81 80

e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załączone pliki: