Dni Otwarte Funduszy Europejskich – rozpoczynamy rejestrację uczestników

Data opublikowania: 22 marca 2019
Dni Otwarte Funduszy Europejskich – rozpoczynamy rejestrację uczestników
Dni Otwarte Funduszy Europejskich – rozpoczynamy rejestrację uczestników

Skorzystałeś z Funduszy Europejskich? Chcesz pokazać innym efekty swojej pracy? Zaproponuj atrakcję i weź udział w akcji, która przyciąga tysiące odwiedzających. Na stronie www.dniotwarte.eu dostępny jest już formularz rejestracyjny. Masz szansę na ogólnopolską promocję swojego projektu. Bądź z nami w dniach 10-12 maja br.

W tym roku akcji DOFE będą towarzyszyły obchody 15-lecia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Wydarzenia takie jak koncerty, pikniki i kina letnie będą jednymi z wielu elementów tych obchodów, a weekend z DOFE stanie się ich zwieńczeniem.

Aby dołączyć do akcji, nie trzeba organizować wielkiego, spektakularnego wydarzenia. Wystarczy udostępnić swoją ofertę za darmo lub ze zniżką. Najciekawsze w Dniach Otwartych mogą być wydarzenia w miejscach niekoniecznie związanych z rozrywką i relaksem. Możliwość zobaczenia zaplecza teatrów, zakładów produkcyjnych czy oczyszczalni ścieków wyróżnia DOFE spośród innych, podobnych akcji i najbardziej przyciąga uczestników.

Wspieramy promocję wszystkich wydarzeń uczestniczących w Dniach Otwartych. Najciekawsze projekty mogą liczyć na dedykowane audycje w mediach. Uczestnikom zapewniamy także darmowe pakiety materiałów promocyjnych dla odwiedzających.

Nabór zgłoszeń do VI edycji DOFE właśnie się rozpoczął. Na stronie www.dniotwarte.eu dostępny jest formularz rejestracyjny, regulamin, materiały graficzne i logotypy akcji oraz wszelkie niezbędne informacje.

Akcję koordynuje Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego.

 

Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń:

Departament Inwestycji i Rozwoju

Oddział ds. Informacji, Promocji i Pomocy Technicznej

tel. 41 365 81 80, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Galeria zdjęć

Dni Otwarte Funduszy Europejskich – rozpoczynamy rejestrację uczestników