Zapraszamy do udziału w Regionalnej Grupie Interesariuszy

Data opublikowania: 25 października 2019
Zapraszamy do udziału w Regionalnej Grupie Interesariuszy
Zapraszamy do udziału w Regionalnej Grupie Interesariuszy

Departament Inwestycji i Rozwoju Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego, odpowiedzialny za realizację międzynarodowego projektu pn. RESINDUSTRY – Policies for Renewable Energy Sources in industry” (Polityka dotycząca efektywnego wykorzystania rozwiązań w zakresie odnawialnych źródeł energii w przemyśle), zaprasza zainteresowane podmioty do udziału w Regionalnej Grupie Interesariuszy, celem podjęcia współpracy zmierzającej do wprowadzenia ulepszeń w lokalnych politykach dotyczących zagadnień z obszaru wykorzystania odnawialnych źródeł energii w województwie świętokrzyskim.  

Regionalna Grupa Interesariuszy zaangażowana zostanie w działania podejmowane w ramach Projektu w celu podjęcia współpracy, wymiany poglądów oraz doświadczeń, pomiędzy różnymi podmiotami, których aktywność skupia się na wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii. Interesariusze, nie tylko zostaną zaproszeni do udziału w zaplanowanych spotkaniach i wyjazdach, ale także będą aktywnie uczestniczyć we wprowadzeniu ulepszeń w lokalnych politykach. Powyższe przyczyni się do zwiększenia zdolności we wprowadzaniu do naszego regionu praktyk, które pozwolą na poprawę funkcjonowania podmiotów prowadzących swoją działalność z wykorzystaniem OZE.   

Zgłoszenia do udziału w Grupie mogą składać podmioty z terenu województwa świętokrzyskiego, których działalność związana jest bezpośrednio lub pośrednio z wykorzystaniem, popularyzacją oraz badaniem odnawialnych źródeł energii w przedsiębiorstwach.  

Podmioty, które chciałyby włączyć się we wspólne działania na rzecz efektywnego wykorzystania OZE w województwie świętokrzyskim w ramach projektu RESINDUSTRY zapraszamy do wypełnienia i przesłania Formularza zgłoszeniowego na adres e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

 

Zgłoszenia prosimy nadsyłać do dnia 7 listopada 2019 r. o godz. 15:00 na powyżej

 

Źródło: Departament Inwestycji i Rozwoju

Załączone pliki: