Zapraszamy na webinarium "Internacjonalizacja MŚP"

Data opublikowania: 29 lipca 2020
Zapraszamy na webinarium "Internacjonalizacja MŚP"
Zapraszamy na webinarium "Internacjonalizacja MŚP"

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kielcach serdecznie zaprasza przedsiębiorców na bezpłatne webinarium dotyczące „Internacjonalizacji MŚP”, w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020. Celem webinarium jest przybliżenie zasad ubiegania o dofinansowanie w rozpoczynającym się naborze w ramach tego działania.

 

Dla kogo
Webinarium jest skierowane do przedsiębiorców chcących uzyskać wsparcie w celu dotarcia na rynki zagraniczne.

Kiedy
Webinarium odbędzie się 7 sierpnia 2020 r. od godz. 11.00 do godz.11.40 i będzie udostępnione na profilu Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w świętokrzyskim na Facebooku pod następującym linkiem. Pracownicy Głównego Punktu Informacyjnego będą odpowiadać na pytania uczestników podczas trwania webinarium oraz przez godzinę po jego zakończeniu.

Dla sprawnej organizacji webinarium prosimy o zgłaszanie się na spotkanie za pośrednictwem adresu e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub telefonicznie pod jednym z numerów: 41 301-01-18 lub 41 340-30-25.

W przypadku zgłoszeń dokonanych przez osoby niepełnosprawne prosimy o podanie zakresu koniecznych udogodnień, które ewentualnie moglibyśmy zapewnić.

Godzina 11.00 – rozpoczęcie webinarium
Po zakończeniu do 12.40 będzie możliwość zadawania pytań konsultantom.

Załączone pliki: