Spotkajmy się on-line podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich

Data opublikowania: 24 sierpnia 2020
Spotkajmy się on-line podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich
Spotkajmy się on-line podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich

Zapraszamy wszystkich beneficjentów Funduszy Europejskich do udziału w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich. Tegoroczna edycja będzie zupełnie wyjątkowa – odbywa się wyłącznie w formule on-line. Wirtualne spacery, warsztaty, szkolenia, webinaria i mnóstwo innych atrakcji odbędzie się podczas weekendu 25-27 września.

Podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich  pokazujemy efekty projektów zrealizowanych w Polsce z udziałem Funduszy Europejskich, zachęcamy również do korzystania z unijnego wsparcia i aplikowania o środki. Będzie to już siódma odsłona tej największej akcji promocyjnej FE, tym razem w zmienionej formule – wyłącznie on-line.

Na stronie dniotwarte.eu można już obejrzeć pierwsze materiały filmowe i odbyć wirtualny spacer po miejscach i obiektach, które powstały bądź rozwinęły się dzięki Funduszom Europejskim. Kulminacyjnym momentem DOFE będzie weekend 25-27 września z mnóstwem atrakcji podczas transmisji na żywo.

Zapraszamy wszystkich beneficjentów z województwa świętokrzyskiego do wzięcia udziału w akcji i zaprezentowania swoich projektów. Pokażmy, jak zmienia się nasz region dzięki Funduszom Europejskim. Czekamy na Wasze materiały filmowe, prezentacje i fotografie.

Zachęcamy również do uczestnictwa w towarzyszącym DOFE konkursie. Zrealizowałeś przedsięwzięcie dzięki Funduszom Europejskim? Twoja jednostka (firma, fundacja, stowarzyszenie czy szkoła) zyskała nową infrastrukturę i dynamicznie się rozwinęła? A może założyłeś zupełnie nowy biznes i Twój innowacyjny pomysł podbił rynek? Pokaż nam swój projekt i zgarnij atrakcyjne nagrody! Nagraj amatorski filmik, w którym zaprezentujesz projekt zrealizowany dzięki  dofinansowaniu z Funduszy Europejskich i prześlij nam na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub poprzez platformę hostingową do przesyłania plików wraz ze skanem podpisanego Formularza pobranego ze strony internetowej www.dniotwarte.eu. Najlepsze filmy nagrodzimy realizacją profesjonalnego spotu promującego projekt oraz sprzętem foto-wideo.

Organizatorem DOFE jest Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.  W świętokrzyskim akcję koordynuje Odział Informacji, Promocji i Pomocy Technicznej w Departamencie Inwestycji i Rozwoju UMWŚ: tel. 41 365 81 80, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Źródło: Departament Inwestycji Rozwoju

Galeria zdjęć

Spotkajmy się on-line podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich
Spotkajmy się on-line podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich