Informacja o planowanym webinarium w ramach międzynarodowego projektu Keep On

Data opublikowania: 18 listopada 2020
Keep On
Keep On

Departament Inwestycji i Rozwoju Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego realizujący międzynarodowy projekt pn. Keep On - Effective policies for durable and self-sustainable projects in the cultural heritage sector („Skuteczne polityki dla trwałych i samowystarczalnych projektów w sektorze dziedzictwa kulturowego”) serdecznie zaprasza na regionalne spotkanie online, które odbędzie się 23 listopada 2020 roku, o godz. 10:00

link

Webinarium poświęcone będzie upowszechnieniu Praktycznego Przewodnika  „Dziedzictwo kulturowe i trwałość” (Practical Guide), wypracowanego w ramach projektu, a skupiającego się na skutecznej polityce dotyczącej długoterminowych i samowystarczalnych projektów w sektorze dziedzictwa kulturowego. Ponadto, dyskusja nad Action Planem ma nakreślić kierunki zmian i usprawnień w kluczowych dokumentach polityki regionalnej.

Spotkanie będzie doskonałą okazją do dyskusji i wymiany doświadczeń w obszarze dziedzictwa kulturowego w ramach konsultacji na rzecz opracowania Regionalnego Planu Działań, jak również do rozmowy na temat założeń Polityki Spójności na lata 2021-2027 z uwzględnieniem wsparcia sektora kultury.

 

Źródło: Departament Inwestycji i Rozwoju