Konferencja regionalna z przedstawicielami samorządów

Data opublikowania: 22 stycznia 2021
Konferencja regionalna z przedstawicielami samorządów
Konferencja regionalna z przedstawicielami samorządów

Zarząd Województwa Świętokrzyskiego organizuje 28 stycznia o godz. 10 w formule on line konferencję mającą na celu przedstawienie celów, kierunków działań a także mechanizmów prowadzenia polityki regionalnej województwa świętokrzyskiego, w tym ukierunkowania funduszy europejskich w perspektywie finansowej 2021-2027. Spotkanie skierowane jest do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego województwa świętokrzyskiego.

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną zagadnienia dotyczące celów i kierunków prowadzenia polityki regionalnej, szczególnie w kontekście Strategii Rozwoju Województwa Świętokrzyskiego 2030+. Uczestnicy zapoznają się także z  efektami wdrażania Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 i z założeniami dotyczącymi wdrażania środków UE w perspektywie finansowej 2021-2027.

Zaproszenia skierowano do urzędów miast i gmin oraz starostw z terenu województwa świętokrzyskiego za pośrednictwem e-PUAPU. Prosimy samorządy o zgłaszanie jednego przedstawiciela do udziału w konferencji pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Link aktywacyjny zostanie przesłany osobom zgłoszonym.

W związku z panującą sytuacją epidemiologiczną konferencja  odbędzie się w formule zdalnej. Początek – godz. 10.

 

Źródło: Departament i Inwestycji i Rozwoju