Zapraszamy do udziału w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich

Data opublikowania: 22 lipca 2021
DOFE 2021
DOFE 2021

Skorzystałeś z Funduszy Europejskich? Chcesz pokazać innym efekty swojej pracy? Zaproponuj atrakcję i weź udział w akcji, która przyciąga tysiące odwiedzających. Zapraszamy wszystkich beneficjentów Funduszy Europejskich do udziału w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich. Tegoroczna edycja odbędzie się w weekend 17-19 września, w formule hybrydowej: stacjonarnie i on-line.

Podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich  pokazujemy efekty projektów zrealizowanych w Polsce z udziałem Funduszy Europejskich, zachęcamy również do korzystania z unijnego wsparcia i aplikowania o środki. Będzie to już ósma odsłona tej największej akcji promocyjnej FE.

Aby dołączyć do akcji, nie trzeba organizować wielkiego, spektakularnego wydarzenia. Wystarczy udostępnić swoją ofertę za darmo lub ze zniżką. Najciekawsze w Dniach Otwartych mogą być wydarzenia w miejscach niekoniecznie związanych z rozrywką i relaksem. Możliwość zobaczenia zaplecza teatrów, zakładów produkcyjnych czy oczyszczalni ścieków wyróżnia DOFE spośród innych, podobnych akcji i najbardziej przyciąga uczestników.

Można również zaprezentować swój projekt on-line, na stronie akcji: nagrać krótki film, przygotować prezentację, zdjęcia, zaprosić na wirtualny spacer czy warsztaty.

Wspieramy promocję wszystkich wydarzeń uczestniczących w Dniach Otwartych. Uczestnikom zapewniamy także darmowe pakiety materiałów promocyjnych dla odwiedzających.

Nabór zgłoszeń do VIII edycji DOFE wkrótce się rozpocznie. Na stronie www.dniotwarte.eu dostępny będzie formularz rejestracyjny, regulamin, materiały graficzne i logotypy akcji oraz wszelkie niezbędne informacje.

Akcję koordynuje Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego.

 

Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń:

Departament Inwestycji i Rozwoju

Oddział ds. Informacji, Promocji i Pomocy Technicznej

tel. 41 365 81 34, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.