Spotkanie informacyjne „Wsparcie dla osób fizycznych na założenie działalności gospodarczej oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych’’

Data opublikowania: 14 stycznia 2022
Spotkanie informacyjne  „Wsparcie dla osób fizycznych na założenie działalności gospodarczej oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych’’
Spotkanie informacyjne  „Wsparcie dla osób fizycznych na założenie działalności gospodarczej oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych’’

UWAGA!
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sandomierzu uprzejmie informuje, iż z przyczyn związanych z obecną sytuacją pandemiczną nie odbędą się spotkania informacyjne pod nazwą „Wsparcie dla osób fizycznych na założenie działalności gospodarczej oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych’’, zaplanowane w dniu 25.01.2022r. Jednocześnie zapraszamy do uczestnictwa w bezpłatnych webinariach o takim samym zakresie w dniach 3 i 4 lutego 2022r. Szczegóły w odrębnej wiadomości.

 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sandomierzu serdecznie zaprasza osoby z ciekawym pomysłem na biznes lub chcących poszerzyć swoje kompetencje na bezpłatne spotkania informacyjne pod nazwą „Wsparcie dla osób fizycznych na założenie działalności gospodarczej oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych’’.

 

Celem spotkania jest przedstawienie możliwości otrzymania wsparcia finansowego na założenie działalności gospodarczej oraz na podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych.
Ze względu na ograniczenia sanitarne organizujemy w jednym dniu dwa spotkania.

Dla kogo
Spotkanie jest skierowane do osób fizycznych (w tym bezrobotnych, nieaktywnych zawodowo), które chcą założyć działalność gospodarczą lub podnieść swoje kompetencje.

Kiedy
Spotkanie pierwsze odbędzie się 25.01.2022 r., od godz. 9.30 do godz. 12.00.
Spotkanie drugie odbędzie się 25.01.2022 r., od godz. 12.30 do godz. 15.00.
Rekrutacja trwa do 24 stycznia 2022 r. (do godziny 12:00).

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczenie go osobiście do siedziby Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Sandomierzu.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniach decydować będzie kolejność zgłoszeń.

W przypadku zgłoszeń dokonanych przez osoby niepełnosprawne prosimy o podanie zakresu koniecznych udogodnień, które ewentualnie moglibyśmy zapewnić.

 

Załączone pliki: