Dni Otwarte Funduszy Europejskich – zapraszamy do udziału w czwartej edycji!

Data opublikowania: 15 lutego 2017
Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2017
Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2017

Po raz kolejny zapraszamy do udziału w ogólnopolskiej akcji promocyjnej prezentującej efekty projektów unijnych i zmiany, jakie zachodzą w naszym województwie dzięki Funduszom Europejskim. Aby wziąć udział w Dniach Otwartych, wystarczy udostępnić swój projekt dla mieszkańców regionu i turystów przynajmniej na jeden dzień w okresie od 18 do 21 maja 2017 r.

Nie trzeba organizować dużego, spektakularnego eventu. Można „otworzyć” swój obiekt dla zwiedzających za darmo, pokazać miejsca niedostępne na co dzień, zaproponować zniżki lub dodatkowe atrakcje. Ciekawe dla uczestników są nie tylko miejsca związane z zabawą i rozrywką. Niezapomnianych wrażeń może dostarczyć wizyta na zapleczu teatru, filharmonii, biblioteki, czy możliwość zobaczenia zakładów produkcyjnych.

W marcu br. ruszy strona internetowa: www.dniotwarte.eu, za pośrednictwem której beneficjenci będą mogli zgłaszać swoje projekty do udziału w akcji. Najatrakcyjniejsze propozycje promowane będą w mediach ogólnopolskich i na kanałach społecznościowych. W ramach współpracy dostarczymy też uczestnikom Dni Otwartych materiały promocyjne, plakaty, ulotki i zapewnimy atrakcje dla najmłodszych.

Akcję koordynuje Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego.

Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń:

Anna Rdzanek-Kapsa, tel. 41 365 81 80, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Departament Polityki Regionalnej

Oddział Promocji, Informacji i Pomocy Technicznej


Galeria zdjęć

Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2017

Załączone pliki: