Przykłady projektów

Budowa oczyszczalni ścieków komunalnych oraz kanalizacji sanitarnej w Sędziszowie – etap II

Oczyszczalnia-i-sąsiadujące-z-nią-budynki-
Oczyszczalnia-i-sąsiadujące-z-nią-budynki-

Nowa oczyszczalnia ścieków z procesem oczyszczania biologicznego oraz blisko 11 kilometrów kanalizacji sanitarnej w Sędziszowie to zrealizowany projekt, współfinansowany ze środków unijnych, który przyczyni się do poprawy warunków życia mieszkańców, umożliwi prowadzenie nowoczesnej i ekologicznej gospodarki ściekowej oraz działalności gospodarczej w sektorze pozarolniczym.

Cyfrowa szkoła w Morawicy

Cyfrowa szkoła w Morawicy
Cyfrowa szkoła w Morawicy

Projekt pod nazwą "Cyfrowa szkoła w Morawicy" był finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020. Nauka matematyki, przyrody i j. angielskiego z wykorzystaniem komputerów i technologii informacyjnych były prowadzone w atrakcyjnej formie dodatkowe zajęcia pozalekcyjne, z których korzysta 120 uczniów Szkoły Podstawowej w Morawicy.

Klucz do lepszej edukacji – wsparcie szkół podstawowych w gminie Bodzentyn

Projekt -Klucz do lepszej edukacji
Projekt -Klucz do lepszej edukacji

Niemal dwustu uczniów szkół z gminy Bodzentyn uzyskało wsparcie edukacyjne, które pozwoliło  im rozwinąć skrzydła i bez kompleksów stawać w szranki o naukowe laury z kolegami ze szkół miejskich. Umożliwiło to unijne dofinansowaniu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020.

Odkrywaj jak Kolumb

Zakupione pomoce dydaktyczne
Zakupione pomoce dydaktyczne

Ponad 300 uczniów z kieleckiej Szkoły Podstawowej nr 33 im. I. J. Paderewskiego wzięło udział w projekcie „Odkrywaj jak Kolumb”.

Strona 1 z 4

Przejdź do strony