Zapraszamy na webinarium „Platformy startowe dla nowych pomysłów”.

Data opublikowania: 1 czerwca 2021
Zapraszamy na webinarium „Platformy startowe dla nowych pomysłów”.
Zapraszamy na webinarium „Platformy startowe dla nowych pomysłów”.

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kielcach serdecznie zaprasza osoby z ciekawym pomysłem na biznes na bezpłatne webinarium dotyczące „Platform startowych dla nowych pomysłów”, w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020. Celem webinarium jest przybliżenie zasad ubiegania o dofinansowanie w trwających konkursach w ramach tego poddziałania.

 

Dla kogo
Webinarium jest skierowane do osób z ciekawym pomysłem na innowacyjny biznes.

Kiedy
Webinarium odbędzie się 15 czerwca 2021r. od godz. 10.30 do godz. 11.30. Rekrutacja trwa do 14 czerwca 2021r. (do godziny 12:00).

Osoby zainteresowane udziałem w webinarium proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Warunkiem uczestnictwa będzie otrzymanie e-mila z potwierdzeniem zakwalifikowania się na webinarium. Link do webinarium na platformie ClickMeeting zostanie wysłany w odrębnej wiadomości najpóźniej dzień przed rozpoczęciem webinarium, tj. 14 czerwca 2021r.
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w webinarium decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Program webinarium

  • Omówienie poddziałania 1.1.1 „Platformy startowe dla nowych pomysłów”
  • Omówienie poddziałania 1.1.2 „Rozwój startupów w Polsce Wschodniej”
  • Unicorn Hub - ofertę przedstawi pracownik Platformy Startowej Unicorn Hub

W przypadku zgłoszeń dokonanych przez osoby niepełnosprawne prosimy o podanie zakresu koniecznych udogodnień, które ewentualnie moglibyśmy zapewnić.

Załączone pliki: