Zapraszamy na webinarium "Dotacja na założenie firmy dla osób powyżej 30 roku życia"

Data opublikowania: 20 lipca 2021
Zapraszamy na webinarium "Dotacja na założenie firmy dla osób powyżej 30 roku życia"
Zapraszamy na webinarium "Dotacja na założenie firmy dla osób powyżej 30 roku życia"

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kielcach serdecznie zaprasza osoby z ciekawym pomysłem na biznes na bezpłatne webinarium dotyczące „Dotacji na założenie firmy dla osób powyżej 30 roku życia”, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020. Celem webinarium jest przedstawienie możliwości otrzymania wsparcia finansowego na założenie działalności gospodarczej. 

Dla kogo
Webinarium jest skierowane do osób powyżej 30 roku życia, chcących założyć firmę.

Kiedy
Webinarium odbędzie się 29 lipca 2021 r. od godz. 10.30 do godz. 11.15. Rekrutacja trwa do 28 lipca 2021 r. (do godziny 12:00).

Osoby zainteresowane udziałem w webinarium proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Warunkiem uczestnictwa będzie otrzymanie e-mila z potwierdzeniem zakwalifikowania się na webinarium. Link do webinarium na platformie ClickMeeting zostanie wysłany w odrębnej wiadomości najpóźniej dzień przed rozpoczęciem webinarium, tj. 28 lipca 2021r.
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w webinarium decydować będzie kolejność zgłoszeń.
W przypadku zgłoszeń dokonanych przez osoby niepełnosprawne prosimy o podanie zakresu koniecznych udogodnień, które ewentualnie moglibyśmy zapewnić.

Załączone pliki: