W „Nowym dniu” o regionie świętokrzyskim

Data opublikowania: 22 czerwca 2022
Kampania promocyjna województwa świętokrzyskiego
Kampania promocyjna województwa świętokrzyskiego

Trwa kampania promocyjna województwa świętokrzyskiego. Już w najbliższy weekend, 25-26 czerwca zapraszamy do obejrzenia w telewizji „POLSAT” programu „Nowy dzień”.

Trwa ogólnopolska kampania promocyjna województwa świętokrzyskiego. Ruszyła ona w kwietniu, a jej pierwszą odsłoną były bilbordy z hasłem: Świętokrzyskie – jesteśmy blisko. Przyjedź. Zobacz. Zainwestuj. Stanęły one przy drogach krajowych przebiegających przez województwa – mazowieckie, łódzkie, śląskie, małopolskie oraz lubelskie i reklamowały walory naszego regionu.

Natomiast od połowy czerwca i przez cały lipiec trwa druga odsłona kampanii, czyli spoty oraz audycje w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych. Już w najbliższy weekend (25 -26 czerwca) zapraszamy do obejrzenia pasma „Nowy dzień” w stacji POLSAT, w którym zaplanowano audycję poświęconą atrakcyjności gospodarczej regionu świętokrzyskiego, zachęcającą do inwestowania w naszym województwie oraz prezentującą jego walory turystyczne.

Kolejne audycje zaplanowano na lipiec tym razem  w programie „Pytania na śniadanie” w TVP 2.

Do końca czerwca trwa również emisja spotów  w TVP (program I i II), natomiast w lipcu będą one prezentowane na antenie  POLSATU.

Kampania ma za zadanie dotarcie do szerokiego grona z przekazem o wyjątkowych walorach turystycznych regionu, w tym również takich formach jak turystyka prozdrowotna
czy biznesowa. Bardzo ważnym przesłaniem kampanii jest prezentacja potencjału gospodarczego regionu oraz jego atrakcyjności turystycznej.

Kampania realizowana jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020, z projektu promocji gospodarczej województwa świętokrzyskiego Świętokrzyskie – hard to pronounce, easy to do business in.

 

Świętokrzyskie - jesteśmy blisko

Świętokrzyskie - jesteśmy blisko.