Dni Otwarte Funduszy Europejskich – w tym roku, w październiku!

Data opublikowania: 14 lipca 2022
Dni Otwarte Funduszy Europejskich – w tym roku, w październiku!
Dni Otwarte Funduszy Europejskich – w tym roku, w październiku!

Wiemy już, kiedy odbędzie się największa akcja promocyjna funduszy europejskich w Polsce. Zapraszamy wszystkich beneficjentów FE z województwa świętokrzyskiego do wspólnego świętowania w weekend 7-9 października, w formule stacjonarnej i on-line. To znakomita okazja, by pochwalić się sukcesami projektów i pokazać je szerszej publiczności.

Można zaplanować specjalne atrakcje, zwiedzanie, zniżki na bilety wstępu, udostępnić miejsca zamknięte na co dzień, zorganizować konkursy, warsztaty, gry i zabawy dla dzieci, nagrać film lub przygotować prezentację.

Podczas Dni Otwartych możemy odwiedzić nie tylko miejsca, które tradycyjnie kojarzą się z rozrywką i odpoczynkiem. Jak pokazują poprzednie edycje akcji, dużym zainteresowaniem uczestników cieszą się wydarzenia, podczas których można zobaczyć zaplecza teatrów, szpitali, zakładów produkcyjnych a nawet oczyszczalni ścieków.

Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców, samorządy, jednostki kultury i wszystkich, którzy skorzystali z funduszy europejskich do udziału w tegorocznych DOFE. Wydarzenia zaprezentujemy na mapie atrakcji na stronie: www.dniotwarte.eu. Do udziału w nich będzie zachęcała kampania promocyjna w mediach i na profilach społecznościowych.

Ministerstwem Funduszy i Polityki Regionalnej, które koordynuje akcję w całym kraju, zaplanowało dla uczestników konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Beneficjenci otrzymają także pakiety promocyjne. Urząd Marszałkowski w Kielcach, Departament Inwestycji i Rozwoju, przygotowuje zaś specjalne materiały promocyjne, które trafią do wszystkich instytucji organizujących wydarzenia podczas DOFE.

Swój udział w akcji można zgłosić poprzez wypełnienie formularza na stronie www.dniotwarte.eu.

Serdecznie zachęcamy do dołączenia do Dni Otwartych Funduszy Europejskich.  

Wszelkie pytania lub wątpliwości prosimy kierować do Anny Rdzanek-Kapsy:

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 41 365 81 34.