Nowa strona internetowa programu regionalnego!

Data opublikowania: 7 lutego 2024
Nowa strona internetowa programu regionalnego!
Nowa strona internetowa programu regionalnego!

Dodaj do ulubionych naszą stronę internetową: https://funduszeueswietokrzyskie.pl/  – dowiesz się z niej wszystkiego o nowym programie regionalnym, będziesz na bieżąco z harmonogramem naborów konkursowych i przekonasz się, jak Fundusze Europejskie pracują dla naszego regionu i jakie projekty są tu realizowane.

Kompendium wiedzy o programie regionalnym Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027 – tak w skrócie można określić nową stronę internetową https://funduszeueswietokrzyskie.pl/. Pod tym adresem można znaleźć najważniejsze, aktualne i wiarygodne informacje dotyczącej obecnej perspektywy unijnej.

W przystępnej i przejrzystej formie zamieszczone są m.in. szczegółowe informacje o programie regionalnym oraz poszczególnych priorytetach, aktualnych konkursach, zasadach składania wniosków o dofinansowanie oraz realizacji projektów.  Aby ułatwić poruszanie się po stronie internetowej osobne zakładki przeznaczono dla osób prywatnych, firm, samorządów oraz organizacji pozarządowych.

Strona https://funduszeueswietokrzyskie.pl/ to także aktualności, czyli najświeższe  informacje o tym, co ciekawego dzieje się w obszarze Funduszy Europejskich. Szczególnej uwadze wszystkich polecamy nowość czyli blog, dzięki któremu można poznać ciekawe i inspirujące historie ludzi, których życie zmieniło się dzięki pieniądzom unijnym. Tematyka jest różnorodna – odwiedzamy różne miejsca w naszym regionie, by przekonać się, jak bardzo Fundusze Europejskie są blisko nas.

Zapraszamy do odwiedzenia i dodania do ulubionych nowej strony programu Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027!