Najważniejsze informacje

 • Zapraszamy na warsztaty tworzenia projektów, dotyczących profilaktyki chorób zawodowych w ramach RPOWŚ 2014-2020

  Zapraszamy na warsztaty tworzenia projektów, dotyczących profilaktyki chorób zawodowych w ramach RPOWŚ 2014-2020

  Departament Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego UMWŚ zaprasza na bezpłatne warsztaty, dotyczące praktycznych aspektów tworzenia projektów prozdrowotnych dla świętokrzyskich pracowników. Spotkanie, zaplanowane na 21 lutego br., będzie poświęcone dwóm aktualnie ogłoszonym konkursom Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego 2014 – 2020.

 • Rozpoczynamy nabór projektów do VII edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich

  Rozpoczynamy nabór projektów do VII edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich

  Serdecznie zapraszamy beneficjentów do udziału w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich – największej imprezie związanej z Funduszami Europejskimi w Polsce. Organizujemy ją co roku, by pokazać, jak wiele w Polsce zmieniły unijne dotacje.
  Od 5 do 7 czerwca w całym kraju odbywać się będą funduszowe wydarzenia - pikniki, biegi, kina letnie i koncerty.

 • Walczymy o hiszpański rynek

  Walczymy o hiszpański rynek

  Nawiązanie kontaktów z hiszpańskimi inwestorami, przedstawienie oferty świętokrzyskich firm – to główne cele wizyty delegacji świętokrzyskich samorządowców w Madrycie, która odbyła się 3 i 4 lutego.

 • Uroczyste podpisanie umów w dn. 31.01.2020 r., na projekty dotyczące opieki zdrowotnej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Woj. Świętokrzyskiego 2014 - 2020.  Z góry uprzejmie dziękuję.

  Opieka medyczna i profilaktyka zdrowotna dla 200 osób w trzech nowych projektach RPO

  Mieszkańcy dziesięciu gmin powiatu kieleckiego, cierpiący na przewlekłe schorzenia, skorzystają ze specjalistycznych badań, indywidualnej opieki lekarskiej i wsparcia psychologicznego. Rusza także projekt, dotyczący profilaktyki chorób zawodowych, skierowany do pracowników kieleckich instytucji, zajmujących się doradztwem gospodarczym.

 • KOLEJNE ŚWIĘTOKRZYSKIE GMINY ZE WSPARCIEM NA PROJEKTY TERMOMODERNIZACYJNE I REWITALIZACYJNE

  KOLEJNE ŚWIĘTOKRZYSKIE GMINY ZE WSPARCIEM NA PROJEKTY TERMOMODERNIZACYJNE I REWITALIZACYJNE

  Blisko 17 mln wparcia ze środków unijnych i budżetu państwa otrzymało 5 gmin z województwa świętokrzyskiego, które złożyły do Urzędu Marszałkowskiego projekty związane z termomodernizacją obiektów użyteczności publicznej i rewitalizacją centrum miejscowości. Dofinansowanie otrzymają samorządy Jędrzejowa, Skarżyska-Kamiennej, Kluczewska, Ostrowca Świętokrzyskiego oraz Chorągiew Kielecka Związku Harcerstwa Polskiego. Umowy, w obecności wicemarszałków Renaty Janik i Marka Bogusławskiego podpisał marszałek województwa świętokrzyskiego Andrzej Bętkowski.

Wiadomości

Zapraszamy Mikro, Małe i Średnie Przedsiębiorstwa do wzięcia udziału w konkursie mającym na celu wyłonienie delegatów którzy wezmą udział w Międzynarodowej Wizycie Benchmarkingowej organizowanej w ra...

                                         

 

OGŁOSZENIE

Serdecznie zapraszamy Mikro, Małe i Średnie Przedsiębiorstwa do wzięcia udziału w konkursie mającym na celu wyłonienie delegatów którzy wezmą udział w Międzynarodowej Wizycie Benchmarkingowej organizowanej w ramach projektu RDI2CluB w Vidzeme na Łotwie.

Ujarzmią rzekę Modłę

Zielone światło dla niezwykle ważnego projektu związanego z zabezpieczeniem przed zalewaniem przez rzekę Modłę Ostrowca Świętokrzyskiego i gminy Bodzechów! Planowane od kilku lat przedsięwzięcie, dzięki pozytywnej rekomendacji unijnej inicjatywy JASPERS, będzie mogło w końcu otrzymać dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego. Inwestycja powinna ruszyć jeszcze w tym roku.

 • Śródmieście Kielc

  Sukcesy projektów

  Rewitalizacja zabytkowego Śródmieścia Kielc - etap I

  dofinansowanie z UE:

  45 040 364,73 zł

  Zobacz projekty na Mapie Dotacji UE

  Efekty działań

  Obszar poddany rewitalizacji: 118 ha