Archiwum slajdów

Ruszyła akcja „Zwiedzaj Świętokrzyskie z Podróżnikiem Europejskim”

Ruszyla akcja „Zwiedzaj Świętokrzyskie z Podroznikiem Europejskim
Choć Dni Otwarte Funduszy Europejskich odbędą się dopiero w październiku, Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego już ruszył z pierwszą organizowaną w ramach tego ogólnopolskiego wydarzenia akcją pn. „Zwiedzaj Świętokrzyskie z Podróżnikiem Europejskim”. Polega ona na odwiedzeniu ze specjalnie w tym celu wydanym paszportem – 24 atrakcji turystycznych regionu, które w minionych latach skorzystały z unijnego dofinansowania.
Data opublikowania:

Dla mieszkańców, dla przyrody

Podpisanie umowy na dwa projekty Nowiny
4,5 mln zł – taka jest wartość unijnego dofinansowania dwóch projektów, które realizować będzie gmina Sitkówka – Nowiny. Dotyczą one przedsięwzięć związanych z edukacją przyrodniczą oraz rewitalizacją.
Data opublikowania:

Stawiamy na jakość! - Fundusze Europejskie 2021-2027 w przedszkolach

Konferencja z udziałem dyrektorów przedszkoli z Kielc i powiatu kieleckiego nt. Funduszy Europejskich w latach 2021-2027.
Przez ostatnie lata fundusze unijne pozwoliły na radykalne zwiększenie dostępu do edukacji przedszkolnej w regionie świętokrzyskim. W nowym programie regionalnym na lata 2021-2027 skoncentrujemy na podniesieniu jej jakości – powiedziała Wicemarszałek Województwa Świętokrzyskiego Renata Janik podczas konferencji w Kielcach, w której uczestniczyło ponad 100 dyrektorów przedszkoli działających w stolicy województwa oraz w powiecie kieleckim.
Data opublikowania:

Strona 1 z 102

Przejdź do strony